Moja historia…

Bardzo mi miło, że trafiłeś na moją stronę. Mam na imię Basia, jestem fotografem z Rybnika. Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa o specjalności Inżynieria Miejska na Politechnice Śląskiej.

Fotografią zaczęłam się interesować wraz z przyjściem na świat mojej córki Julii, ale dopiero po narodzinach mojego synka w 2015 r zaczęłam robić zdjęcia z większą świadomością, poznając różne perspektywy i techniki fotografii.

W październiku 2018 otworzyłam własną działalność i od tej pory fotografia jest ze mną na co dzień. Jest ona dla mnie czymś więcej niż tylko robieniem zdjęć… Fotografia to poszukiwanie, wydobywanie piękna…zapisywanie ulotnych i jakże cennych chwil… to dokumentowanie historii i czasu… sztuka sama w sobie…

Zajmuję się fotografią rodzinną, dziecięcą, ciążową, ślubną, a także okolicznościową. Zachęcam do zapoznania się z moim portfolio i zapraszam do kontaktu.

Domyślam się, że i Ty czujesz podobnie, bowiem fakt, że trafiłeś na moją stronę oznacza, że również chcesz zatrzymać się na chwilę, stanąć w miejscu, przysiąść i spojrzeć na swoje zdjęcia, na zdjęcie Twojego dziecka, na to samo zdjęcie, które będą oglądać następne pokolenia.